Organizatorki

Fundacja Autonomia realizuje Kampanię 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć w Krakowie oraz wspiera działania w całej Polsce od 2007 roku.

Fundacja Autonomia, każdego roku, przez 365 dni mobilizuje i wzmacnia odwagę ponad 10 tysięcy dziewcząt i chłopców, kobiet i mężczyzn. Uczą się jak skutecznie zapobiegać konfliktom, przeciwstawiać się przemocy i współpracować. Korzystają z bezpłatnych zajęć, uczestniczą w projekcjach filmów edukacyjnych, wyjazdach, angażują się w kampanie społeczne.

Co roku w Polsce w realizację Kampanii angażuje się wiele osób prywatnych i organizacji pozarządowych, instytucje edukacyjne i in.


W 2021 roku działania fundacji Autonomia w ramach Kampanii 16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć realizowane są dzięki przede wszystkim w ramach projektu „Nie znaczy nie – przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami” finansowanego ze środków UE, w ramach projektu Empowerment education of girls and young women, through educating youth educators and creating girls center (Erasmus Plus), a także wsparciu Netguru, BNP Paribas, Goethe-Institut w Krakowie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Translate »