Spotkanie otwarte: z psychologiem o przemocy

Mapa niedostępna

Czas
Data: 22-11-2017
Godzina: 6:00 pm - 8:00 pm

Miejsce
Kultura Równości

Informacja o dostosowaniu lokalizacji
brak informacji

Wydarzenie otwarte/zamknięte: otwarte

Koszt udziału: bezpłatne


Opis wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie otwarte z cyklu “Z psychologiem o…”, które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski.

W tym miesiącu włączamy się (jak co roku) w międzynarodową Kampanię 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć i porozmawiamy o przemocy. Czym jest przemoc psychiczna, fizyczna, ekonomiczna; jakie są mechanizmy przemocy, co to jest cykl przemocy, a także gdzie zwrócić się w sytuacji doświadczania przemocy – to kilka zagadnień, które poruszane będą na spotkaniu.

Spotkania w Kulturze Równości są prowadzone w formie grupowej i są moderowane. Mają charakter edukacyjny, nie terapeutyczny. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o problematyce LGBT+ i genderowej.

O prowadzącym:
PAWEŁ PAWŁOWSKI – absolwent psychologii (specjalność kliniczna) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Obecnie w trakcie podyplomowych studiów psychoterapeutycznych we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, przygotowujących do egzaminu certyfikowanego terapeuty.
Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas praktyk w Centrum Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, pracując z dziećmi i młodzieżą chorującą na nowotwór.
Interesuje się psychoonkologią, psychologią zdrowia, animaloterapią, tematyką z zakresu leków psychiatrycznych i seksuologią.
Prywatnie miłośnik zwierząt, książek, muzyki, kina.
www.pawlowski-psycholog.pl


Informacje dodatkowe

wstęp wolny


Organizatorka/Organizator
Kultura Równości

Lokalna liderka współpracująca z Autonomią
-

Kontakt
kontakt@kulturarownosci.org

Strona www
www.kulturarownosci.org

E-mail
kontakt@kulturarownosci.org

telefon
607 860 836