Projekcja filmu “Artykuł Osiemnasty”

Mapa niedostępna

Czas
Data: 25-11-2017
Godzina: 4:00 pm - 5:30 pm

Miejsce
Biuro Razem Śląsk

Informacja o dostosowaniu lokalizacji
W naszym biurze znajduje się kącik dla dzieci. Samo biuro jest na podwyższonym parterze, do pokonania jest kilka dość stromych schodów. Jesteśmy oczywiście do dyspozycji w razie potrzeby pomocy przy ich pokonywaniu. Łazienka ma podwyższony próg, nie jest niestety dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, poruszających się na wózkach.

Wydarzenie otwarte/zamknięte: otwarte

Koszt udziału: bezpłatne


Opis wydarzenia

Z okazji pierwszego dnia międzynarodowej Kampanii 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć (25.11 – 10.12), serdecznie zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego o równości małżeńskiej w Polsce.

Tytuł filmu nawiązuje do artykułu 18 Konstytucji RP, zgodnie z którym małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej, co dla wielu przeciwników formalizacji związków jednopłciowych jest równoznaczne z brakiem możliwości jakiegokolwiek uregulowania tej kwestii.

Wstęp wolny.

WAŻNE: W naszym biurze znajduje się kącik dla dzieci. Samo biuro jest na podwyższonym parterze, do pokonania jest kilka dość stromych schodów. Jesteśmy oczywiście do dyspozycji w razie potrzeby pomocy przy ich pokonywaniu. Łazienka ma podwyższony próg, nie jest niestety dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, poruszających się na wózkach.


Informacje dodatkowe

-


Organizatorka/Organizator
Partia Razem, okręg katowicki

Lokalna liderka współpracująca z Autonomią
Emilia Makówka

Kontakt
razem.slaskie@gmail.com

Strona www
https://www.facebook.com/events/1746777321999268/

E-mail
razem.slaskie@gmail.com

telefon
-