16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć z Fundacją KiDs

Mapa niedostępna

Czas
Data: 25-11-2019 - 10-12-2019
Godzina: 12:00 am

Miejsce
online

Informacja o dostosowaniu lokalizacji

Wydarzenie otwarte/zamknięte:

Koszt udziału:


Opis wydarzenia

Stworzoną serię grafik na temat przemocy wobec kobiet będziemy dystrybuować kanałami społecznościowymi do naszej grupy docelowej, kobiet samodzielnie wychowujących swoje dzieci, które padają ofiarami przemocy ekonomicznej a w większości przypadków również wszelkich innych form przemocy.

Naszą misją jest przywrócić samodzielnym rodzicom i ich dzieciom nadzieję na szczęśliwą i bezpieczną przyszłość, zapobiegać zagrożeniu ubóstwem i wykluczeniu społecznemu rodzin dotkniętych przemocą ekonomiczną.

Przez kilka lat pracy społecznej na rzecz miliona polskich dzieci i ich rodziców poszerzyłyśmy swoją wiedzę na temat problemów rodzin samodzielnych rodziców i ich dzieci. Już nie tylko nasze osobiste doświadczenie, ale również tysiące historii wyraźnie pokazały, że jest to grupa społeczna wyjątkowo pokrzywdzona przez system, szczególnie te rodziny, w których rodzic pracuje, ale nie tylko. Wiemy o tym, że są to rodziny, które potrzebują wsparcia jakiego nie zapewnia im Państwo.

Potrzebne są dodatkowe działania i nowe rozwiązania.

Pojawiło się również dużo innych, różnych spraw dotyczących naszych środowisk lokalnych a my zrozumiałyśmy, że działanie społeczne jest tym co robimy dobrze i chcemy robić go więcej!

Dlatego powstała Fundacja KiDs, w której obie zasiadamy w Zarządzie. Chcemy i będziemy zmieniać świat samodzielnych rodziców, ich dzieci i lokalnych społeczności.


Informacje dodatkowe


Organizatorka/Organizator

Lokalna liderka współpracująca z Autonomią

Kontakt
fundacjakids@gmail.com

Strona www
fundacjakids.pl

E-mail
fundacjakids@gmail.com

telefon